Hotel - Alexandra Hotel
ALEXANDRA HOTEL ****, Dvory 581, 020 01 Púchov
Tel.: +421 42 4666 000, email: recepcia@alexandrahotel.sk

Hotel

Ak sa Vaše kroky budú uberať smerom na Horné Považie a ocitnete sa v blízkosti mesta Púchov, využite jedinečnú príležitosť nechať sa rozmaznávať komfortom a výhodami Alexandra Business Hotela**** ("ABH"). Luxusný hotel je nenápadne situovaný na okraji mesta, so strategickou polohou, ktorá umožňuje ľahkú dostupnosť jeho centra, a zároveň sa nachádza v blízkosti hlavnej diaľničnej tepny, vzdialenej necelých deväť kilometrov. 

Klientom ponúkame k dispozícií 40 izieb s kapacitou 75 lôžok (s našimi novopostavenými priestormi poskytneme ubytovanie až pre 147 osôb + 13 prísteliek, v prípade veľkých skupín od 120 hostí vypracujeme cenovú ponuku na mieru) a kongresové miestnosti pre Vami želané využitie, s kapacitou 280 miest. Svojou vybavenosťou a účelovosťou sú vhodné pre prestížne firemné akcie i významné rodinné udalosti. V hoteli nájdete popri hlavnému business zameraniu aj širokú škálu príležitostí tráviť Váš voľný čas príjemným spôsobom. Bowlingový klub s biliardom a Nočný bar Alex sú ideálnym miestom pre zábavu a  večerné akcie s priateľmi. Určite oceníte naše hotelové Wellness & Fitness centrum.

Fínska, parná alebo infra sauna, soľné inhalácie, tropický dážď, škótske streky, masáže, vírivka a profesionálni tréneri sa postarajú o maximálnu pohodu a uvoľnenie Vášho tela. Hotel sa môže pýšiť vynikajúcou medzinárodnou Reštauráciou Karpatia. Špičkové vybavenie, nadštandardný servis a zameranie sa na absolútnu spokojnosť našich hostí sú zárukou kvality a nápaditosti celého Tímu Alexandra Hotela****, ktorý garantuje vysokú gastronomickú úroveň. Navštívte nás a my Vás presvedčíme.

PONÚKAME:

Reprezentatívne konferenčné miestnosti s najmodernejším technickým zariadením pre úspešnú realizáciu vašich podnikateľských aktivít

Maximálna bezpečnosť a pohodlie  (kartový bezpečnostný systém, monitorované parkovisko a garáž, kamerový systém)

Ubytovanie

Reštaurácia Karpatia

Lobby bar

Kongresové centrum

Zimná záhrada

Wellness & Fitness centrum

Bowling 

Nočný bar Alex