Gastronómia - Alexandra Hotel
ALEXANDRA HOTEL ****, Dvory 581, 020 01 Púchov
Tel.: +421 42 4666 000, email: recepcia@alexandrahotel.sk

Gastronómia

Pre Váš komfort a komplexnosť našej ponuky, boli v Alexandra Business Hoteli**** zriadené viaceré varianty typov stravovania.

V hotelovej reštaurácii sa podávajú raňajky formou bufetových stolov v čase od 6:30 do 10:00. Počas dňa si hostia môžu vybrať zo širokej ponuky jedál à la carte, obedového menu i sezónne pripravovaných špecialít. V letnom období je možnosť využitia vonkajšej terasy, kde sa grilujú kulinárske delikatesy nášho majstra kuchára. Milovníkom dobrého vína ponúkame široký výber kvalitných slovenských a zahraničných archívnych vín. Zároveň Vám v  našej vinotéke radi zorganizujeme ochutnávku vín s profesionálnym someliérom. Lahodnú kávu alebo pohár vínka si vychutnáte v príjemnom prostredí Lobby baru, ktorý sa nachádza v priestoroch recepcie.

Po náročnom pracovnom dni sa dokonale odreagujete v Bowling & Biliard centre, kde okrem bowlingu máte možnosť zahrať si biliard alebo sledovať športové podujatia pri dobrom pive.

Priestory v Nočnom bare Alexnefajčiarske a sú vhodným priestorom pre teambuildingové akcie alebo divoké párty. V prípade záujmu je možné zorganizovať pre Vás a Vašich známych diskotéku, rozlúčku so slobodou, karaoke večer, haloween party apod.

Catering u nás predstavuje viaceré úrovne, od jednoduchej donášky až po full service riešenia. Množstvo spokojných klientov, ale hlavne stovky úspešne zrealizovaných podujatí jasne naznačujú, že svoju prácu robíme dobre, zodpovedne a s veľkým nadšením.